Nasza szkoła oferuje kursantom dwa rodzaje kursów:

  • zajęcia online – są to zajęcia grupowe i indywidualne, prowadzone na platformie Zoom. Jest to standardowy kurs języka angielskiego prowadzony przez lektora w czasie rzeczywistym. Kursy są prowadzone w małych grupach (max. 5 osób), co pozwala na indywidualne podejście do grupy i skrojenie kursu na miarę potrzeb kursantów. Taka mała liczba kursantów jest bardzo wygodna zarówno dla lektora, jak i dla kursantów, ponieważ pozwala na większą swobodę w komunikacji i zadbanie o potrzeby wszystkich uczestników kursu.
  • interaktywne kursy online – są to kursy komunikatywne przygotowane na platformie. Zostały stworzone z myślą o osobach początkujących, które nie chcą prowadzić zawiłych dyskusji w języku angielskim, a które chciałyby porozumieć sie w języku angielskim w podstawowych sytuacjach codziennych w czasie podróży. Kursy i materiały zostały nagrane i przygotowane w taki sposób, by kursant mógł pracować z materiałem w dowolnym miejscu i czasie.

Wybór kursu i poziomu/grupy zależy od potrzeb klienta i jego mozliwości czasowych. Jeśli nie wiecie, który kurs będzie dla Was najlepszy, chętnie Wam pomożemy w podjęciu decyzji. Zawsze można do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie, w czasie którego wspólnie zaplanujemy pracę na rozwojem języka angielskiego.

Cresta Facebook Messenger