Karolina Marciniak

Cześć, jestem Karolina. Język angielski jest moją pasją od dzieciństwa, a przygodę z nim zaczęłam w wieku 10 lat. Rodzice śmieją się, że gdyby oni znali go wcześniej, to moimi pierwszymi słowami byłoby hello i choclate 🙂

Obecnie mieszkam we Wrześni, gdzie spełniam się jako żona i matka. Interesuję się zdrowym stylem życia, uwielbiam kryminały A. Christie, kocham grać w planszówki i mam słabość do wszystkiego, co jest związane z angielskim.

Skończyłam anglistykę i od ponad 10 lat uczę tego języka wszystkich zainteresowanych – dzieci, młodzież, dorosłych – również tych 50+, bo nigdy nie jest za późno na naukę języka. Mam ogromne doświadczenie w przygotowywaniu do różnego rodzaju egzaminów i certyfikatów (posiadam uprawnienia egzaminatora gimnazjalnego i maturalnego). Przygotowywałam uczniów i kursantów do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego, jak również do FCE, CAE i egzaminów na studiach na różnych poziomach zaawansowania. Z entuzjazmem podchodzę do każdej możliwości przekazania wiedzy i wykorzystania jej w praktyce. Mam ogromne pokłady pasji i cierpliwości, a także ciekawość drugiego człowieka, co sprawia, że zajęcia opieram na ludzkich doświadczeniach, które są moim kursantom bliskie, a do tego wszelkie zawiłości językowe chętnie tłumaczę do skutku. Z nieskrywaną radością obserwuję postępy, które robią moi kursanci i nieustannie ich dopinguję. Dzięki temu relacje z kursantami pozostają w moim życiu na lata.

Cresta Facebook Messenger